Podporujeme děti

Výtvarná soutěž Líbí se ti, mami

Již mnoho let zaštiťuje spolek EpiStop výtvarnou soutěž Líbí se ti, mami. Každoročně je výtvarná soutěž pro děti s epilepsií vyhlašována společností UCB 26. března u příležitosti Purpurového dne (Purple Day). Obrázky lze na adresu spolku EpiStop zasílat do 30. září, který je Národním dnem epilepsie. Každé dítě s epilepsií, které se zúčastní, dostává dárek. V průběhu podzimu obdrží všichni účastníci soutěže výtvarné potřeby pro další tvoření. Autoři třech nejlepších obrázků jsou odměněni profesionální sadou pro výtvarníky.

Letošního 11. ročníku soutěže Líbí se ti, mami se zúčastnilo celkem 61 dětí. Motivem obrázků byla tentokrát Moje oblíbená hračka. Děti mohly nakreslit, s čím si nejraději hrají. Z došlých obrázků máme velkou radost a věříme, že také všechny zúčastněné děti potěší krásné odměny, které jsme jim zaslali.
První místo letos získává za svůj obrázek kočky Mícy třináctiletá Magdaléna, na druhém místě se umístil obrázek Loutka patnáctileté Venduly a na třetím místě skončila devítiletá Karolína se svým obrázkem stavebnice Lego Harry Potter.
Podrobnosti k soutěži i všechny soutěžní obrázky si lze prohlédnout na webových stránkách http://www.libisetimami.cz/. Děkujeme všem dětem za krásné výtvory a všem partnerům soutěže, rodičům, učitelům i spolupracujícím zdravotníkům za podporu a spolupráci.

obr 37 Mica Magdalena 13 let

2 LoutkaX

3 LEGO HPX

 

 

 

 

 

 

 

Kurzy Epilepsie, škola a sport

Rodiče dětí s epilepsií může také zajímat naše nabídka kurzů Epilepsie, škola a sport pro učitele a trenéry všech stupňů škol, více zde. Neváhejte na ně upozornit ve škole svého dítěte.