Chcete nás podpořit?

POMOZTE NÁM POMÁHAT!

Pokud nám chcete pomoci nastartovat projekty a realizovat aktivity, které vedou ke zkvalitňování života lidí s epilepsií nebo k většímu rozšiřování povědomí o prevenci a možnostech léčby epilepsie mezi širokou veřejnost, můžete přispět jakoukoli částkou na sbírkový účet naší organizace - 30405076/2010, vedený u Fio Banky.

QR sbírkový účet
 

VÁŠ DAR POMŮŽE I VÁM. ZAPLATÍTE MÉNĚ NA DANÍCH.

Všem, kdo se rozhodnou darovat ve prospěch EpiStopu alespoň 1000 Kč, připravíme potvrzení o daru. To slouží k tomu, abyste si své dary mohli odečíst od základu daně. Přikládá se k daňovému přiznání, které se odevzdává v prvním kvartále nového kalendářního roku. Zaměstnanci, jimž přiznání zpracovává zaměstnavatel, odevzdávají potvrzení o daru své mzdové účtárně, a to nejpozději do poloviny února. Všichni ostatní, kteří si daňové příznání podávají sami, uplatní odpočet z daní přímo ve svém přiznání. 

Dále nás můžete finančně podpořit přes darujme.cz.

Nepřímo nás můžete podpořit také nákupem ve svém oblíbeném eshopu skrz GIVT.cz.
 
STAŇTE SE NAŠÍM DOBROVOLNÍKEM!
 
Při našich aktivitách jsme velmi vděční také za pomoc dobrovolnou. Máte-li zájem pomáhat tím, že se zapojíte do našich aktivit, nabízíme celou škálu uplatnění. Ať chcete načerpat pracovní zkušenosti, najít přátele nebo jste naopak čerstvě v důchodu a můžete upřít svou pozornost novým směrem, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budete mít radost, že děláte smysluplné věci a pomáháte ostatním!
 
Velmi si jakékoliv formy i výše podpory vážíme.