EpiStop články

Epi(c)run 2019 - Běh na podporu lidí s epilepsií

Vážení kolegové, dámy a pánové,epicrun logo

dovolujeme si Vás pozvat na letošní 4. ročník Epi(c)runu 2019! Účelem akce je i tento rok charitativní podpora lidí s epilepsií!  Čeká Vás živá hudba, skvělá atmosféra a hlavně pocit z podpory dobré věci
 
STARTUJEME 10. září 2019 v 18.00 V PRAZE VE STROMOVCE

Pokračovat ve čtení

EPIC Walking srpen 2019

Vyzkoušejte si s námi ZDARMA Nordic walking (severskou chůzi) – hit posledních let. Pozor - nové termíny!

SAM 0548 smallVíte, že NW hole jsou také skvělá pomůcka pro zahřátí i závěrečné protažení? Není se čeho bát! Povíme si i krátce o teorii. Tempo přizpůsobíme zúčastněným – vhodné i pro začátečníky. Přítomny budou lékařky.

Kde: Michelský a Kunratický les,  max 5 km

Kdy: 14. a 21. srpna 2019 v 17:45 hodin

Místo srazu: Kancelář EpiStop

Thomayerova nemocnice – pavilon A1,
Vídeňská 800, Praha 4 - viz mapu zde.

Hole k zapůjčení na místě.

Pro omezenou kapacitu nutné přihlášení na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.nejpozději den předem.

Pozvánka ke stažení zde. Fotogalerie k prohlédnutí zde.

Další info v článku

Pokračovat ve čtení

EPPI vodácký triatlon 2019

eppi logoDovolujeme si Vás pozvat na EPPI Vodácký triatlon, který se bude konat v sobotu 28. září 2019  na Vlkovské pískovně u Veselí nad Lužnicí. Přihlásit se a rezervovat si kánoe můžete na www.vodackytriatlon.cz.

17. ročník nejstarší formy triatlonu se koná v tradičních vzdálenostech 3 km běh, 10 km horské kolo a 2 km loď (kajak nebo kánoe). Kánoe půjčujeme zdarma (po předchozí registraci), zavodí se v kategorii jednotlivců i družstev. Doplňkovou akcí je dětský běh na cca 200 m, který začíná v pravé poledne.

Pivo a guláš pro všechny účastníky zdarma po skončení závodu. Generálním sponzorem akce je společnost UCB s.r.o., která pomáhá lidem s epilepsií.

Kapacita závodu je omezena – registrujte se včas!

Pozvánku v pdf si můžete stáhnout zde.