EpicRun 2022 - Běh na podporu lidí s epilepsií

Pozvánka EpicRun 2022 na šířku final

Srdečně Vás zveme již na sedmý ročník charitativního běhu EpicRun, který se uskuteční ve středu 15. června 2022 v pražské Stromovce. Účelem akce je i tento rok podpora lidí s epilepsií!

Můžete těšit na živou hudbu kapely Děsband, taneční vystoupení, doprovodný program pro děti i hodnotné ceny pro ty nejrychlejší! Každý účastník obdrží pěkně vypečenou medaili =)

V průběhu celého odpoledne se dozvíte řadu užitečných informací o epilepsii a první pomoci pod vedením zkušených lékařů, kteří budou ochotně zodpovídat Vaše dotazy.

Registrace na místě otevíráme již v 15.30 u hlavní brány Výstaviště Holešovice. Registrační poplatek je 200 Kč na podporu činnosti EpiStopu, a tím na podporu lidí s epilepsií.

Trasa je i letos naplánovaná na 5km a je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro ostřílené běžce!! Rodiče s kočárky, psí doprovod nebo chodci jsou rovněž vítáni, ti se mohou vydat na trasu již v 16.30.

BĚH STARTUJEME dne 15. června 2022 v 18.00 V PRAZE VE STROMOVCE.

Drobné občerstvení po závodu zajištěno!

Pojďte si s námi užít znovu nezapomenutelnou atmosféru, uspokojivý pocit ze zdolání osobního rekordu a podpory dobré věci!

S radostí Vás všechny uvidíme nejen jako běžce, ale i jako pěší nebo podporovatele podél tratě. Budeme se na Vás všechny moc těšit!!

Váš tým EpiStop