Pro sponzory

WalkAide pro Richarda

Děkujeme všem dárcům, kteří přispěli Richardovi na nové kompenzačně rehabilitační pomůcky
 
Díky tomu, že se Vás rozhodlo přispět opravdu mnoho si Richard mohl pořídit nejen pomůcku WalkAide, která mu značně usnadní chůzi,  ale zbývající část finančního příspěvku mohl použít i na uhrazení kompenzačně rehabilitační pomůcky OmniHi5, která zlepšuje funkci a rozsah pohybu horní končetiny a umožňuje tak provádět aktivní motorický trénink.
 OmniHi5 Richard foto

Pokračovat ve čtení

EPPI vodácký triatlon 2020

eppi logoMilí sportovci a příznivci sportu,
protože jsme pro letošní rok museli zrušit konání 18. ročníku závodu EPPI vodácký triatlon, rádi bychom Vás pozvali na jeho virtuální verzi. Nejedná se sice o závod v pravém slova smyslu, ale chtěli bychom zachovat myšlenku závodu, který se koná k Národnímu dni epilepsie 30. 9. každý rok.

Jak se zúčastnit?

Pošlete nám svou fotografii ve sportovním oblečení, při běhu, při jízdě na kole nebo se svým oblíbeným pádlem, jako byste byli připraveni vystartovat na pískovně. My budeme tuto fotografii považovat za virtuální registraci a zařadíme ji na plakát akce, který vám zašleme na památku e-mailem. A máte-li možnost vykonat nějaký sportovní výkon – zaběhat si, projet se na kole nebo dokonce vyrazit na lodi – vyfoťte nám v nějaké mobilní aplikaci svůj splněný výkon a budete zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Fotky posílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do konce října 2020.

Navíc můžete pomoci!

Virtuální verze závodu je zároveň propojena se sbírkou na WalkAide pro Richarda. Kdybychom se bývali sešli fyzicky na Vlkovské pískovně, byla by u registrace připravena kasička veřejné sbírky, kam by šly všechny registrační poplatky. To nám bohužel COVID-19 zhatil, proto realizujeme sbírku jinak – i vy můžete darovat on-line na portále darujme.cz.

Více informací a Richardův příběh najdete zde.

Oficiální pozvánka na virtuální triatlon zde.

Sbírka na WalkAide pro Richarda

darujme Richard prodělal v 15 letech těžké poranění mozku. Ochrnul, přestal mluvit. Obrovskou vůlí a pílí se dokázal vrátit do života ochrnutý na pravou polovinu těla s omezením řeči. Náhle se objevily epileptické záchvaty. To jsme společně zvládli. Teď hledáme pro Richarda pomoc, aby lépe zvládl i chůzi. S tím mu pomůže přístroj WalkAide, neurostimulátor, který maximalizuje potenciál k obnovení ztracené možnosti samostatného pohybu. Richardova chůze je s WalkAidem výrazně lepší. Bohužel zdravotní pojišťovna na tuto kompenzační pomůcku finančně nepřispívá.

Další informace a možnost příspět zde.

EpicRun 2019 - Běh na podporu lidí s epilepsií

Vážení kolegové, dámy a pánové,epicrun logo

dovolujeme si Vás pozvat na letošní 4. ročník Epi(c)runu 2019! Účelem akce je i tento rok charitativní podpora lidí s epilepsií!  Čeká Vás živá hudba, skvělá atmosféra a hlavně pocit z podpory dobré věci
 
STARTUJEME 10. září 2019 v 18.00 V PRAZE VE STROMOVCE

Pokračovat ve čtení